Kde můžu pomoci


Konzultace

Život někdy umí překvapit. A ne vždy je lehké se svěřit nebo něco změnit. Potřebujete se poradit, promluvit si nebo jen někoho, kdo Vás vyslechne? Jako aktivní žena, máma, manželka, cestovatelka, zaměstnanec i podnikatel můžu pomoci s širokou škálou témat.

Individuální koučink

Pokud chcete rychle dosáhnout svého cíle a zároveň si užívat i cestu k jeho naplnění, pak je koučink ideální volbou. Rozvinete Váš potenciál, zbavíte se strachů a naučíte se být v osobním i pracovním životě vyrovnaní a šťastní.

Týmový, párový a vztahový koučink

Vztahy hýbou světem. Ve škole se spolužáky, na pracovišti s kolegy, doma s rodinou a přáteli, ale i vztah sám k sobě.

Co se může jevit jako neřešitelný problém, může koučink pomoci rozlousknout. V Česku zatím novinkou, kterou doporučuji vyzkoušet.

Manažerské koučování pro nové i stávající lídry

Jak využít koučování ve vedení se dozvíte na dvoudenním workshopu, plném praktických úkolů. Obsah a praktické úkoly jsou vždy připravovány na míru. 

Mentoring

Mohu předat zkušenosti a rady v oblastech vedení lidí, soft skills, koučinku, ale i rozvoje služeb, zlepšování a zefektivňování procesů a další. Probíhat pak může na stanovené téma, případně na základě pozorování předem domluvené činnosti a následné zpětné vazbě s doporučeními.

Školení & Workshopy na míru

Školení a workshopy zaměřené na seberozvoj, vedení lidí, motivaci i sebemotivaci, komunikační dovednosti, soft skills a další.

Další služby

Nejste si jisti, jakou cestu zvolit? Po úvodní konzultaci je možné služby nakombinovat, případně se domluvit na jinou, šitou přímo Vám na míru. 

© 2019 Dagmar Kaloudová: Profesionální mentor & kouč. Brno
Vytvořeno službou Webnode
Jazyky
Vytvořte si webové stránky zdarma!