Reference

Tomáš Juroszek

HRSSC Administrator  / Dixons Carphone CoE, s.r.o.

Coaching s Dášou byla skvělá zkušenost. Byl jsem si dost nejistý směrem, jakým bych se chtěl ubírat z pracovního hlediska a Dagmar mi při našem setkání otevřela oči. Můžu jen vřele doporučit a to nejen díky velmi individuálnímu přístupu, ale hlavně díky výsledkům, kterým jsme společně dosáhli. 

Martin Podborský

Technical Leader / Dixons Carphone CoE, s.r.o.

"Coaching s Dášou nadšeně doporučuji. Každé naše setkání se neslo ve velmi přátelském a otevřeném duchu. Dáša dokáže vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se snadno rozpovídáte i o důvěrných tématech. Je úžasné, kolik situací je možné vyřešit zodpovězením správných otázek, vhodným nasměrováním úvah a uspořádáním vlastních myšlenek. Výsledky jsou ohromující.

Díky spolupráci s Dášou jsem si uvědomil, jakých cílů chci ve svém profesním životě dosáhnout a jaké kroky potřebuji udělat, abych je splnil."

Soňa Harvánková

Majitelka / Coccodrillo Třebíč

Setkaní s Dagmar Kaloudovou mi pomohlo při podnikání, když jsem měla pocit, že jsem se dostala do slepé uličky. Dodala mi chuť, elán a především jsem díky ní našla nový směr. Doporučuji.

Petra Horylová

IT Recruitment & Raleationship Partner / Dixons Carphone CoE, s.r.o.

Coaching sessions s Dášou, které jsem si prošla, mi v mnoha věcech opravdu změnily úhel pohledu na věci, které mě v tu chvíli i dlouhodobě pálily a které jsem sama v sobě řešila pořád dokola, ale pořád jsem se motala dokola. Skvělé na tom je, že při této metodě vám nikdo neříká, co byste měli dělat, co byste naopak dělat neměli, na všechno si nakonec přijdete sami - a o to víc tomu vlastně věříte a chcete se pohnout dál. Dáša je super člověk, a to jak profesně, tak lidsky, rozhodně je to někdo, komu vám nedělá absolutně problém se svěřit, a svojí empatií vám dokáže ukázat, že věci mají často vlastně celkem jednoduchá řešení :)

Sara Gamboa Mosquera 

Team Leader / Dixons Carphone CoE, s.r.o.

„Měla jsem velké štěstí, že jsem našla tak asertivní a profesionální koučku. Již po pár sezeních jsem cítila, jak se mé kariérní i osobní cíle stávají stále jasnější. Děkuji za to, že se nyní cítím dobře a díky za všechny otázky, které mi pomohly najít odpověď a cestu ke každé situaci. Všechna setkání pro mne byla užitečná a já se těším, že mne Dáša jako kouč bude i nadále vést.“

Zuzana Rambousková

Zakladatelka / Active Mums and Kids

„Dášu jsem poznala mimo coaching na jedné z mých dobrodružných akcí maminek s dětmi. Působila jako úžasná bytost a bridge builder. Už jen její společnost měla pozitivní vliv na ženy okolo. To jsem od začátku cítila a když jsem se později dozvěděla, co Dáša dělá, hned mi problesklo hlavou, že bych zrovna s ní chtěla spolupracovat. Vyzkoušela jsem jak osobní konzultaci tak skupinové vedení workshopů na mnoho rozvojových témat a naprosto mi sednul Dáši ojedinělý přístup a osobní podání a nejen mě, mohu potvrdit spokojenost dalších 30ti žen, které se společných akcí prozatím účastnily. Baví mě to a má to výsledky. Děkuji moc za příležitost s tebou spolupracovat, Dáši.“

Zuzana Niko


S Dášou jsem zažila rozvojové aktivity na víkendovém pobytu a jednu osobní koučovací lekci a těším se na další. Je to úžasný človíček, který okolo sebe šíři pozitivní energii, klid a hlavně dokáže člověka správnými otázkami motivovat a nasměrovat potřebným směrem. Po našem společném víkendu jsem se cítila úžasně a hlavně jsem si najednou byla jistá věcmi, o kterých jsem pochybovala...Děkuji a moc se těším na příště.

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni.

Simona Smutná

Maminka na mateřské dovolené / OSVČ

Zatím jsem měla jen jedno sezení a dost mi to dalo. Mám jasné vize, cíle, postupy a i takovéto "jak na to" ať to má smysl. Dáša je moc milá, opravdu se snaží na vše zeptat, vcítit do pocitů a bloků člověka a umí i uklidnit, že je to normální a dovést na myšlení "jinak". Můžu jen doporučit a určitě se na ni s nějakou nejistotou opět obrátím.“

© 2019 Dagmar Kaloudová: Profesionální mentor & kouč. Brno
Vytvořeno službou Webnode
Jazyky
Vytvořte si webové stránky zdarma!